Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

27 липня поточного року перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів телефонну „гарячу лінію“.

На „гарячу лінію“ зателефонувало 2 жителя Новоукраїнського району, які мали можливість поспілкуватися із першим заступником голови районної державної адміністрації щодо вирішення їх проблемних питань.

Так, справи, з якими громадяни зверталися до Віктора Петровича, стосувалися питань:

щодо надання пільг по оплаті житлово-комунальних послуг;

щодо відключень електропостачання Новоукраїнським РЕМ;

щодо знищення лісосмуг на території Новоєгорівської сільської ради біля ланів ТОВ «Оріон».

Вирішення питань, що надійшли на „гарячу лінію“ райдержадміністрації, Віктор Петрович взяв під особистий контроль та дав відповідні доручення керівникам відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про результати їх виконання заявники будуть проінформовані у встановлені чинним законодавством терміни.