Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

28 липня керівник апарату Новоукраїнської райдержадміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

У ході засідання розглянуто: 5 заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 7 заяв щодо надання субсидії, вирішено питання щодо соціальних виплат 3 внутрішньо переміщеним особам та щодо надання пільг за місцем фактичного проживання 1 багатодітній родині..

За результатами обговорення та на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників комісією прийнято рішення щодо призначення державної допомоги  малозабезпеченим сім’ям 1 родині, при цьому 4 родинам, де батьки не працюють і не сприяють самозабезпеченню сім’ї, відмовлено в наданні допомоги.

Позитивно вирішено питання про призначення житлової субсидії всім заявникам, що звернулись за її призначенням, та поновлено соціальні виплати заявникам - переселенцям.