Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

01 серпня голова райдержадміністрації В.Самойленко за участі  голови районної ради В.Савенка та міського голови О.Корінного провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Під час наради розглянуто питання щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення зоходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та питання функціонування Яблунівського фельдшерсько-акушерського пункту.

За результатами розгляду питань наради відповідальним керівникам надано відповідні доручення, зокрема, головному лікарю комунального закладу "Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Фортинській В.В.  доручено підготувати пропозиції щодо придбання або оренди приміщення для Яблунівського ФАПу з можливістю подальшого ремонту.