Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

- У зв'язку з аномально високими температурами повітря, задля збереження дорожнього покриття, рух великовагового та великогабаритного транспорту на території області з 10.00 до 22.00 заборонено, - на цьому перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко наголосив  під час наради в облдержадміністрації.
За інформацією начальника служби автомобільних доріг в області Вадима Коюденка, вже встановлено знаки "Ваговий контроль" на дорогах державного значення, особлива увага приділяється нещодавно відремонтованій дорозі Знам'янка-Олександрія.
Вадим Коюденко також зазначив, що перелік місць для відстою великовагового та великогабаритного транспорту вже розміщено на веб-сайті служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.
З повним переліком можна ознайомитись за посиланням:http://kr.ukravtodor.gov.ua/press/news/uvaha_obmezhennia_rukhu_u_speku_dlia_vantazhivok_tryvaie.html