27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти
 

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

Центр надання адміністративних послуг

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи міністерств та відомств

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
Головна

У період з 14 по 18 серпня поточного року у райдержадміністрації заплановано проведення співбесід голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленка за участі начальника фінансового управління райдержадміністрації Г.Юрчик  та заступника начальника Новоукраїнської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області О.Сіпаренко з сільськими головами, землевпорядниками та головними бухгалтерами відповідних рад щодо декларування доходів одноосібниками, розміру податку за землю  та своєчасної  їх сплати. 

Станом на 15 серпня проведено співбесіди з Кропивницьким, Комишуватським, Новоєгорівським, Іванівським, Глодоським, Ганнівським сільськими головами, в.о. старост Григорівської та Шишкинської сільських рад. За результатами зустрічей дані відповідні рекомендації  посадовим особам органів місцевого самоврядування, а саме:

провести роботу із землекористувачами щодо збільшення орендної плати за землю до 8% за 1 га, за користування водоймами до 7% за 1 га, за користування паями до 10% за 1 га;

проінвентаризувати осіб із числа одноосібників, які не подали декларації про отримані доходи або взагалі показали нульові доходи.

Після закінчення співбесід з посадовцями сільських територій буде видане відповідне доручення голови райдержадміністрації.

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю