Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

30 серпня освітяни Новоукраїнського району зібралися у центральному палаці культури "Ювілейний" на традиційне вчительське свято щоб підвести підсумки минулого навчального року та окреслити пріоритети наступного.

Перед початком учасники свята мали змогу ознайомитися з методичними проектами реалізованими у рамках серпневого марафону.

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко, голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко та заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич привітали вчителів зі святом та вручили керівникам загальноосвітніх шкіл сертифікати на отримання спортивного інвентарю та обладнання .

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Тетяна Тарасенко проінформувала присутніх про підсумки минулого навчального року підвела  та вручила відомчі відзнаки кращим педагогам, а також диплом літературно-меморіальному музею І.К.Микитенка Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, якому присвоєно звання "Зразковий музей".

Також традиційно на святі було визначено лауреатів місцевої "Книги рекордів Новоукраїнщини". На її сторінки потрапили:

у номінації "Професіонал року" учитель хімії та біології Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів Мохонько А.А.,

у номінації "Шанс року" учитель Ганнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Комзолов І.В.,

у номінації "Кадри вирішують усе" учитель Новоєгорівської ЗШ І-ІІ ступенів Талашкевич Л.В.,

у номінації "Золоті руки" учитель початкових класів Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Собко З.С.,

у номінації "Злет року" перемогу здобув колектив Малопомічнянської загальноосвітньої школи, який потрапив у десятку кращих сільських закладів освіти області, учні яких показали високі результати на ІІІ обласному етапі всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.

Гарного настрою додавали присутнім виступи фортепіанного дуету у складі Ксенженко Анастасії та Батаєва Миколи, випускниці Малопомічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вінніченко Дар’ї, колективів "Іванівські кумоньки" та Кропивницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.