Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

01 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року №1066 “Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку”. Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 01 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

З метою належного відзначення цих свят, 14 вересня перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан провів засідання організаційного комітету з організації та проведення в районі щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».

Під час засідання проаналізовано хід проведення акції в районі та узгоджено районний план заходів щодо відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в 2017 році. Визначено, що урочисті заходи з нагоди цього свята відбудуться о 10.00 29 вересня 2017 року в центральному палаці культури "Ювілейний".

Окрім цього, передбачається протягом вересня поточного року провести низку заходів, спрямованих на поліпшення матеріально-побутового забезпечення осіб похилого віку, вирішення їх повсякденних проблем,

Серед заходів також є відвідування хворих ветеранів, проведення 28 вересня 2017 року Дня відкритих дверей у районному територіальному центрі соціального обслуговування.

За підсумками засідання надано відповідні доручення.