Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

27 вересня на стадіоні "Колос" м.Новоукраїнка відбулися змагання "Захисник Кіровоградщини" серед загальноосвітніх шкіл I-III ступенів та навчально-виховних комплексів Новоукраїнського району та Новоукраїнської міської ради.

У відкритті змагань взяли участь заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Івань, заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний,заступник Новоукраїнського районного військового комісара  Володимир Ланецький та учасники антитерористичної операції.

У змаганнях взяли участь 13 команд.

До програми змагань входили такі види:

- стрільба з пневматичної гвинтівки;

- розбір та збір АКМ-74;

- підйом переворотом на перекладині;

- смуга перешкод;

Найкраще командні та індивідуальні дії в складі команди серед шкіл району продемонстрували  учні Рівнянської № 2 (І місце), Комишуватської ( ІІ місце), Глодоської (ІІІ місце)  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Серед команд міста Новоукраїнки перемогу здобула команда Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, друге місце посіла команда Новоукраїнского НВК № 8, а замкнула трійку призерів команда філії Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 "Новоукраїнська ЗШ №3".

Переможці та учасники змагань були нагороджені дипломами відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації та відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.