Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

27 вересня перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання організаційного комітету щодо організації відкриття обласних змагань національно-патріотичного проекту "Захисник Кіровоградщини".

"06 жовтня на території Новоукраїнського району  відбудеться відкриття обласних змагань національно-патріотичного проекту "Захисник Кіровоградщини", головне завдання якого  – виховання справжніх патріотів держави – сильних, здорових молодих людей, які знають і поважають духовні цінності, історію та традиції українського народу" - зазначив Віктор Петрович.

За програмою заходу школярі з різних районів області продемонструватимуть свої вміння у стрільбі з пневматичної гвинківки, збиранні-розбиранні автомату Калашникова, перетягуванні канату, підйомі переворотом на перекладині та на смузі перешкод.

За результатами наради перший заступник голови райдержадміністрації Куртичан Віктор Петрович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.