Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

28 вересня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації  Віктор Куртичан провів засідання робочої групи з координації і стабілізації ситуації на споживчому ринку району.

На початку наради Віктор Петрович проінформував присутніх про ситуацію на споживчому ринку району.

Також обговорено питання продовження проведення перевірок робочою групою з перевірки закладів торгівлі з реалізації продовольчих товарів та закладів громадського харчування району.

Акцентовано увагу на проведенні заходів з  ліквідації стихійної торгівлі на території району та приведенні території ринку у належний стан.

Перший заступник голови райдержадміністрації Куртичан Віктор Петрович зазначив, що на сьогодні стихійна торгівля залишається  проблемою, але завдяки роботі, яка постійно проводиться, відмічено позитивні результати  щодо зменшення проявів стихійної торгівлі біля центрального ринку.

За результатами засідання поставлено завдання перед  членами робочої групи продовжувати вживати заходи щодо покращення ситуації на споживчому ринку району відповідно до їх функціональних обов’язків.