Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

28 вересня  перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан провів засідання робочої групи з координації та контролю за здійсненням операцій з металобрухтом.

Розглянуто питання щодо можливості здійснення реальної роботи з упередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з прийманням та зберіганням металобрухту (крадіжки енергетичного майна, розбирання металевих частин опор, забрудненням навколишнього середовища, нанесення шкоди дорожньому покриттю та ін.).

Віктор Петрович поставив завдання перед контролюючими органами вживати заходи щодо  виявлення нелегальних пунктів металобрухту чорного та кольорового металів. У разі виявлення ситуації щодо крадіжок електропроводів, кабелів та металевих опор ліній електропередач, каналізаційних люків колекторних мереж комунального господарства та їх здачею до пунктів прийому металобрухту, вживати заходи відповідно до своїх функціональних обов’язків.