Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Другий місяць осені починається  з особливої дати - у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні також і День ветерана.

На передодні цього свята, 28 вересня відбувся День відкритих дверей в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоукраїнського району.

Висловити повагу й шану цим людям прийшов перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан.

У ході спілкування перший заступник голови райдержадміністрації відповів на усі запиття, які хвилювали присутніх.

"За плечима у кожного із вас — нелегкі, і в той же час щасливі роки, різні долі, своя життєва дорога. Нехай же ваше подальше життя буде без хвороб, мирне та спокійне, тепле та безхмарне…" - зауважив Віктор Петрович.

Музичний подарунок усім присутнім підготували підопічні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).