Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

28 вересня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків.

Під час засідання розглянуто питання про стан надходження податків і зборів до місцевих бюджетів району, про перспективи виконання дохідної частини та про вжиття заходів щодо забезпечення ефективного розподілу понадпланових доходів за напрямами видатків.

За підсумками роботи комісії було прийнято протокольне рішення, відповідно до якого фінансовому управлінню районної державної адміністрації та Новоукраїнській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Кіровоградській області  в межах своїх повноважень було доручено вжити невідкладні заходи для реалізації цього питання, а саме: щоденно проводити моніторинг виконання затверджених показників по доходах на 2017 рік та забезпечення повноти сплати податків до бюджетів усіх рівнів у розрізі платежів і видів економічної діяльності, з метою забезпечення фінансових ресурсів видаткової частини місцевих бюджетів. Також детально опрацювати по кожному суб’єкту господарювання, які допустили зменшення надходжень платежів до бюджетів порівняно з минулим роком, мають податкову заборгованість.