Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

28 вересня в центральному палаці культури "Ювілейний" відбулося районне свято до Дня працівників освіти.

На святі були присутні педагоги загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, ветерани педагогічної праці – всі ті, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.

Із теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти району звернулися заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Івань Олександр Вікторович, заступник голови Новоукраїнської районної ради Талашкевич Олег Михайлович, Новоукраїнський міський голова Корінний Олександр Олександрович, завідуюча районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської райдержадміністрації Каєнко Наталія Георгіївна, начальник відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Стратонова Тетяна Іванівна та голова профспілки працівників освіти Таровик Ольга Іванівна.

Багато хороших, теплих, добрих слів було адресовано освітянам району. За традицією, у цей святковий день, за вагомий внесок у розвиток освіти району та з нагоди Дня працівника освіти вручено заслужені нагороди кращим працівникам. Нагороди також одержали переможці огляду – конкурсу "Кращий за професією", організований райкомом профспілки спільно з відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Бурхливими оплесками вітали на святі найдорожчих гостей – ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров’я віддавали дітям та ділилися з ними своїм досвідом.

Після офіційної частини привітань та нагороджень відбувся святковий концерт.