Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

29 вересня заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації О.Івань провів засідання районної комісії з питань захисту прав дитини,  на якому розглянуто 7 питань, із них: 2 - про доцільність позбавлення батьківських прав відносно неповнолітніх дітей; 2 - про надання дозволів на вчинення правочину щодо майна; 1 - про тимчасове влаштування малолітніх до комунального закладу  "Кіровоградський обласний центр матері і дитини" Кіровоградської обласної ради та вирішення питання щодо подальшого їх перебування; 1 - про вирішення питання щодо функціонування прийомної сім’ї  на території району,  у зв’язку із зміною ними місця проживання та виконання умов договору прийомною родиною; 1 - про затвердження планів соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.