Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

29 вересня в центральному палаці культури "Ювілейний" відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан та заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич привітали присутніх зі святом та вручили почесні відзнаки  районної державної адміністрації  та районної ради 6  ветеранам.

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, вітаючи ветеранів, передав відзнаку Кіровоградської обласної ветеранської організації хору "Журавка"  та нагородив почесною грамотою міську організацію ветеранів України.

Із вітальним словом до ветеранів та присутніх також звернулася перший заступник голови районної організації ветеранів України Галина Пиндик.

Завдяки аматорам центрального палацу культури "Ювілейний" та юним танцюристам школи танцю "Натхнення" та народного аматорського ансамблю танцю "Степівчанка" сивочолі ветерани отримали  незабутні враження та заряд енергії.