Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

30 вересня на території заповідника-музея І. К.Тобілевича (Карпенка-Карого) «Хутір Надія»  відбулися заходи, присвячені відкриттю 47-го Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти». Урочиста частина розпочалась із традиційного покладання квітів до підніжжя пам’ятника Карпенку-Карому.

Традиційно на свято завітали очільники області та міста, а також заступник Міністра культури Юрій Рибачук, письменник та сценарист Іван Драч, Заслужена артистка України Леся Самаєва.

Новоукраїнський район представляла делегація у складі голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Самойленка В.В., начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Бондаря А.А. та директора ЦПК «Ювілейний» Білокінь Н.М.

Після традиційного покладання квітів до підніжжя пам’ятника Івану Тобілевичу (Карпенку-Карому) та урочистого відкриття театрального свята усіх прихильників сцени об’єднало театральне поле, де відбулось нагородження переможців 58-го обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини». Грамотами та цінними подарунками нагороджені:  у номінації «Народні аматорські театри»  дипломом І ступеня - народний аматорський театр ЦПК «Ювілейний» (керівник А.Тєлков), дипломом ІІІ ступеня - народний аматорський театр Рівнянського СБК (керівник О.Ніколаєнко), у номінації «Кращий виконавець чоловічої ролі» - актор народного аматорського театру ЦПК «Ювілейний» Сергій Самарський та у номінації «Кращий виконавець жіночої ролі» - актриса народного аматорського театру ЦПК «Ювілейний» Валентина Чайковська.