Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

З метою виконання доручення голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленка щодо проведення перевірок стану готовності закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року, 02 жовтня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації В.Куртичана, членами районного штабу з питань підготовки господарського комплексу району до опалювального сезону проведено обстеження приміщень ЦПК "Ювілейний".

У ході перевірки проведено огляд будівлі та приміщень цетрального палацу культури "Ювілейний" щодо готовності до опалювального періоду, стан виконання плану заходів та протипожежний стан приміщень стосовно недопущення надзвичайних ситуацій.

За результатами перевірки вирішено винести дане питання на засідання районного штабу з питань підготовки господарського комплексу району до опалювального сезону 2017/2018 року.