Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

03 жовтня службою у справах дітей райдержадміністрації за участю заступника голови Новоукраїнської районної державної адміністрації О.Іваня, фахівців районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, відділу освіти райдержадміністрації та провідного інспектора Новоукраїнського РВ УДСНС України в Кіровоградській області, організовано та проведено рейд на території Рівнянської сільської ради.

Під час вказаного рейду комісією обстежено умови проживання дітей в сім′ях, які перебувають на обліках служби у справах дітей райдержадміністрації вказаної сільської ради, Новоукраїнського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді.

Також проведено виступ в загальноосвітніх школах Рівнянської сільської ради, учням навчальних закладів проведено лекції та бесіди щодо профілактики правопорушень і злочинів, пропоганди здорового способу життя та попередження насильства в сім’ї.