Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

04 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та окремими керівниками територіальних органів  міністерств і відомств щодо обговорення показників щоквартальної оцінки за січень-червень 2017 року та основних завдань щодо забезпечення їх позитивної динаміки за січень-вересень та до кінця 2017 року.

За результатами наради Куртичан  Віктор Петрович поставив завдання перед  учасниками робочої наради активізувати роботу щодо покращення роботи галузей та виконанням  завдань і  показників, вживати заходи щодо недопущення негативної динаміки розвитку району.