Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

04 жовтня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів робочу нараду по питанню організації та проведення 06 жовтня на території урочища Малі Байраки Комишуватської сільської ради Новоукраїнського району фінального етапу обласних змагань "Захисник Кіровоградщини".

Нараду проведено за участі першого заступника голови райдержадміністрації В.Куртичана, заступника голови райдержадміністрації О.Іваня, керівника апарату райдержадміністрації М.Марченка, Новоукраїнського міського голови О.Корінного, начальника Новоукраїнського відділу поліції головного управління Національної поліції в Кіровоградській області І.Матвійчука, завідуючої методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Н.Каєнко, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації А.Бондаря, головного редактора ТОВ "Редакційно-виробниче об’єднання "Новоукраїнські новини" І.Бецишеної.

Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Каєнко Н.Г. ознайомила присутніх з основними заходами, які проведено для підготовки обласних змагань, зокрема щодо матеріально-технічного забезпечення, організації харчування та сценарним планом змагань. Також Наталія Георгіївна озвучила проблемні питання, які ще необхідно вирішити для належної організації та проведення змагань

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.