Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

06 жовтня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації  Віктор  Куртичан провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні були присутні члени  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та  представник Новоукраїнської ОТГ.

Під час засідання розглянуто питання про погіршення погодних умов та про використання матеріального резерву в період ускладнення погодних умов.

За результатами засідання перший заступник голови райдержадміністрації Куртичан Віктор Петрович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, міському та сільським головам, представнику  управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, керівнику Новоукраїнського РЕМу, начальнику Новоукраїнського відділу поліції ГУНП у Кіровоградській області та головному лікарю Новоукраїнської ЦРЛ.