Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

06 жовтня на території урочища Малі Байраки Комишуватської сільської ради Новоукраїнського району відбулися обласні змагання «Захисник Кіровоградщини». У змаганнях взяли участь 26 команд області. Кожна команда складалася із 6 осіб. Учасники змагань, а це 156 юнаків, продемонстрували свою майстерність у стрільбі з пневматичної гвинтівки, подоланні смуги перешкод, зборі і розборі АКМ-74, перетягуванні канату, виконанні вправи підйом переворотом на перекладині.

Учасників змагань привітали почесні гості: голова Новоукраїнської  районної  державної адміністрації Віктор Самойленко, перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Лідія  Шатна, головний суддя змагань Ігор Ліподат, заступник голови координаційної ради з національно-патріотичного виховання учнівської молоді Олег Вєтров.

Голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович відмітив, що головне завдання проекту «Захисник Кіровоградщини» – виховання справжніх патріотів держави – сильних, здорових молодих людей, які знають і поважають духовні цінності, історію та традиції українського народу.

"Значною мірою від молодого покоління залежить, якою бути Україні. Кожен із нас уже сьогодні повинен думати і дбати про весь український народ, про всю Україну" - зазначила під час свого виступу Лідія  Шатна.

Після чотирьох годин напруженого протистояння визначилися переможці. Перше місце завоювала команда  Кіровоградського району, друге місце посіла команда Олександрійського району,  на третій сходинці -  команда Світловодського району.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами обласного управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.