Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

10 жовтня голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі заступника голови Новоукраїнської районної ради О.Талашкевича провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради військовий комісар Новоукраїнського районного військового комісаріату В.Мілінчук проінформував присутніх про хід проходження в районі призову громадян чоловічої статті на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань та про відбір кандидатів на військову службу за конрактом.

Також під час наради розглянуто питання: про проведений з 01 жовтня 2017 року перерахунок пенсій в контексті реалізації Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих  актів України щодо підвищення пенсій"; про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підсумками січня-вересня 2017 року.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.