Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

10 жовтня заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації О.Івань за участі керівника апарату районної державної адміністрації М.Марченка, заступника голови районної ради О.Талашкевича, секретаря Новоукраїнської міської ради Л.Богданової, радника голови з питань надання допомоги учасникам  АТО ІРевенка, голови районної організації ветеранів України А.Кравченка та керівників окремих структурних підрозділів  райдержадміністрації,  територіальних органів міністерств і відомств України в районі провів нараду щодо відзначення в районі Дня захисника України.

На нараді розглянуто окремі завдання визначені дорученням голови районної державної адміністрації від 09 жовтня 2017 року № 01-12/180/1 щодо відзначення в районі Дня захисника України, обговорено список нагороджених та місця для покладання квітів.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Бондар А.А. озвучив присутнім сценарний план проведення урочистої частини заходів присвячених Дню захисника України.

За підсумками наради видано відповідні доручення.