27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти
 

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

Центр надання адміністративних послуг

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи міністерств та відомств

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
Головна

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виростала повноцінним громадянином, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. На педагогічні колективи загальноосвітніх навчальних закладів покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

З метою виконання рішення засідання обласного оперативного штабу з координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури в області, 11 жовтня під керівництвом першого заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації, голови комісії з питань ТЕБ та НС, голови евакокомісії В.Куртичана за участі заступника голови райдержадміністрації О.Іваня проведено практичне відпрацювання ввідної щодо виникнення пожежі в харчоблоці Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

При відпрацюванні ввідної були задіяні працівники 19 СДПРЧ та пожежний автомобіль КАМАЗ, працівники районної державної адміністрації та районного відділу поліції, а також були присутні директори Рівнянської загальноосвітньої школи № 5 та № 7.

Під керівництвом директора Рівнянської загальноосвітньої школи після отримання ввідної та завдяки налагодженій роботі працівників  Рівнянської загальноосвітньої школи проведено евакуацію учнів у безпечне місце.

Після прибуття пожежної команди було розгорнуто штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, визначено завдання та проведено ліквідацію НС.

Після проведення практичного тренування перший заступник голови райдержадміністрації Куртичан Віктор Петрович поспілкувався з учнями.

Також проведено огляд будівлі та приміщень Рівнянської ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 щодо стану проходження опалювального сезону 2017/2018 року.

За результатами перевірки загальноосвітньої школи були вказані недоліки та встановлено терміни їх виконання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю