27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти
 

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

Центр надання адміністративних послуг

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи міністерств та відомств

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
Головна

25 жовтня у м.Гайворон Кіровоградської області за участі директора департамету охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації О.Рибальченка та членів госпітальної ради відбулося перше засідання госпітальної ради Західного госпітального округу. У засіданні госпітальної ради від Новоукраїнського району взяли участь голова районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович, голова районної ради Савенко Валерій Анатолійович та головний лікар центральної районної лікарні Шилінський Ігор Миколайович.

Цього ж дня, члени госпітальної ради Західного госпітального округу продовжили ознайомчий тур для лікарів та посадовців міських і районних рад по лікувально-профілактичних закладах  Вільшанського, Голованівського, Благовіщенського та Гайворонського районів.

У рамках туру медики мали можливість ознайомитись з особливостями і методиками роботи закладів, що складають мережу лікарень Західного госпітального округу.

Під час першого засідання госпітальної ради учасники обрали керівництво Західного госпітального округу та затвердили склад ради. Головою госпітальної ради обрано головного лікаря Добровеличківської центральної районної лікарні П.Гинькута.

 

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю