Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

25 жовтня у м.Гайворон Кіровоградської області за участі директора департамету охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації О.Рибальченка та членів госпітальної ради відбулося перше засідання госпітальної ради Західного госпітального округу. У засіданні госпітальної ради від Новоукраїнського району взяли участь голова районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович, голова районної ради Савенко Валерій Анатолійович та головний лікар центральної районної лікарні Шилінський Ігор Миколайович.

Цього ж дня, члени госпітальної ради Західного госпітального округу продовжили ознайомчий тур для лікарів та посадовців міських і районних рад по лікувально-профілактичних закладах  Вільшанського, Голованівського, Благовіщенського та Гайворонського районів.

У рамках туру медики мали можливість ознайомитись з особливостями і методиками роботи закладів, що складають мережу лікарень Західного госпітального округу.

Під час першого засідання госпітальної ради учасники обрали керівництво Західного госпітального округу та затвердили склад ради. Головою госпітальної ради обрано головного лікаря Добровеличківської центральної районної лікарні П.Гинькута.