Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

20 листопада керівник апарату районної державної адміністрації Микола Марченко провів засідання  районного організаційного комітету з підготовки та проведення в районі заходів, приурочених Дню пам'яті жертв Голодомору в Україні.

На засіданні обговорено основні заходи визначені розпорядженнями голови Новоукраїнської районної державної адміністрації  від 22 лютого 2017 року № 58-р "Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу" та від 09 жовтня 2017 року № 341-р "Про затвердження районного плану заходів на 2017-2018 роки у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні".

"Наш святий обов’язок – об’єднати зусилля і зробити все можливе, щоб ці трагічні сторінки історії не повторились і не були забутими» - підкреслив Микола Миколайович.

Нинішнє і майбутнє покоління має знати і пам’ятати страшну історію голодоморів. З цією метою в навчальних закладах району заплановано проведення лекцій, бесід, круглих столів, виставок літератури, тематичних зустрічей, уроків пам’яті.

25 листопада 2017 року у м. Новоукраїнка буде проведено поминальну панахиду та вечір – реквієм, присвячений пам’яті жертв голодоморів.

За підсумками засідання надано окремі доручення.