Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

22 листопада під головуванням першого заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктора Куртичана районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення проведено обстеження приймальних пунктів металобрухту, які  здійснюють заготівлю, зберігання та приймання чорних та кольорових металів в районі щодо встановлення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.

Увагу суб’єктів господарювання акцентовано на недопущенні  приймання металобрухту кабельної продукції, дорожніх знаків, каналізаційних люків колекторних мереж комунального господарства. Також доведено інформацію про заборону їх цілодобової роботи та щодо відповідальності за нелегальну зайнятість, необхідності виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Адже відповідно до ст. 24 Кодексу законів про працю України, працівник не може бути допущений до роботи без укладеного належним чином трудового договору.

За результатами обстеження Куртичан Віктор Петрович поставив завдання перед членами робочої групи вживати заходи щодо порушених питань відповідно до своїх функціональних обов’язків.