Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

23 листопада перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан здійснив робочу поїздку до Новоукраїнської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 2, яка розташована на території мікрорайону цукрового заводу.

Відповідно до програми економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району  на 2017 рік у галузі охорони здоров’я передбачено виконання соціального заходу «Реконструкція приміщення СЕС під Новоукраїнську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 2».  Проект виконується за рахунок  коштів місцевих бюджетів.

Перший заступник голови райдержадміністрації Куртичан Віктор Петрович оглянув приміщення лікарської амбулаторії у якому на даний час проводяться завершальні роботи з виконання даного проекту.