Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

У Новоукраїнці вшанували пам'ять жертв голодомору

25 листопада керівництво району та міста, представники громадських організацій, учні шкіл міста та громадськість  пройшли скорботною ходою від ЦПК "Ювілейний" до пам’ятника "Жертвам Голодомору 1932-1933 років".

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан разом із головою Новоукраїнської районної ради В.Савенком, керівником апарату райдержадміністрації М.Марченком, заступником Новоукраїнського міського голови О.Руденком, іншими учасниками жалобної церемонії поклали до пам’ятника "Жертвам Голодомору 1932-1933 років". квіти та запалені лампадки.

Біля пам’ятника жертвам голодоморів настоятель храму св. Олександра Невського от.Петро відслужив молебень пам’яті по загиблим землякам, а о 16 годині присутні вшанували пам’ять українців, які загинули внаслідок Голодомору.