Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

27 листопада перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час робочої наради розглядалися питання, пов’язані зі станом справ у галузях, а саме: виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2017 рік, підготовки  проектів регіонального розвитку на 2018 рік, питання надання адміністративних послуг, підготовки автодоріг до зимових умов, аграрні питання,  зокрема, стан озимих культур, оранки земель та інші. Обговорювалися питання стосовно підготовки заходів до Дня людей з інвалідністю та питання виплати субсидій.

Віктор Петрович поставив завдання перед керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо належного виконання відповідних завдань відповідно до функціональних обов’язків.