Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

27 листопада перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання районної комісії щодо розгляду заяв учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих, які є мешканцями Новоукраїнського району про надання одноразової матеріальної допомоги.

Керуючись  Порядком надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих, які є мешканцями Новоукраїнського району, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації  від 03 грудня 2014 року №368-р, зареєстрованого в Новоукраїнському районному управлінні юстиції 10 грудня 2014 року за №3/279, комісією прийнято рішення щодо виплати одноразової матеріальної допомоги 4 учасникам АТО .