Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

На виконання спільного наказу Головного управління національної поліції в Кіровоградській області та управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 15 листопада 2017 року №1022/221/874 та з метою спрямування професійних інтересів молоді, забезпечення належної організації добору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, широкого інформування молоді та майбутніх абітурієнтів Кіровоградської області про можливості здобуття вищої освіти за державним замовленням та сприяння працевлаштування молоді 28 листопада 2017 року відбулася зустріч правоохоронців Кіровоградщини та представників вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, із випускниками закладів загальної середньої освіти Новоукраїнського району та м. Новоукраїнка.

Розпочав захід заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Івань, який зазначив, що професія поліцейського на сьогоднішній день важлива та перспективна.

Начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Кіровоградській області Олена Серебреннікова ознайомила присутніх із навчальними закладами, які готують майбутніх поліцейських та переліком спеціальностей, етапами відбору на навчання кандидатів серед випускників, які мріють стати поліцейськими, алгоритмом дій для успішного вступу до ВНЗ. Також майбутні абітурієнти дізналися про переваги навчання.

Заступник декана Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олександр Савченко ознайомив присутніх із умовами навчання у ВНЗ, продемонстрував присутнім відеоролик про переваги навчання в закладах освіти МВС. Не залишили гості поза увагою й робочі перспективи після навчання, розповівши про потенційні  можливості з працевлаштування.

Начальник сектору кадрового забезпечення Новоукраїнського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Андрій Чіпляка наголосив, що оформити особову справу курсанта та отримати подальші інструкції щодо вступу можна у Новоукраїнському відділі. Також він повідомив, що 15 грудня 2017 року о 09.00 годині у Новоукраїнському відділі поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області відбудеться день відкритих дверей та запросив усіх бажаючих.