27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти
 

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

Центр надання адміністративних послуг

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи міністерств та відомств

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
Головна

30 листопада голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.  Під час наради розглянуто питання про стан виплати заробітної плати на підприємствах району, про здійснені заходи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення і про ситуацію в районі щодо забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року.

На засідання було запрошено керівника ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» філія «Новоукраїнський райавтодор» Шевчука Р.С., де наявна заборгованість з виплати заробітної плати та сплаті ЄСВ.

Розглядаючи ситуацію, що склалася зі сплатою заборгованості з виплати заробітної плати та сплаті єдиного соціального внеску, особливу стурбованість члени комісії висловили в зв’язку із зростанням заборгованості.

З метою вжиття невідкладних заходів щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати  та сплаті єдиного соціального внеску прийняті відповідні рішення.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю