Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

30 листопада голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.  Під час наради розглянуто питання про стан виплати заробітної плати на підприємствах району, про здійснені заходи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення і про ситуацію в районі щодо забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року.

На засідання було запрошено керівника ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» філія «Новоукраїнський райавтодор» Шевчука Р.С., де наявна заборгованість з виплати заробітної плати та сплаті ЄСВ.

Розглядаючи ситуацію, що склалася зі сплатою заборгованості з виплати заробітної плати та сплаті єдиного соціального внеску, особливу стурбованість члени комісії висловили в зв’язку із зростанням заборгованості.

З метою вжиття невідкладних заходів щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати  та сплаті єдиного соціального внеску прийняті відповідні рішення.