Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

01 грудня у приміщенні Новоукраїнської районної ради  відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Участь у заходах взяли заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Івань, начальник управління соціального захисту населення Новоукраїнської райдержадміністрації Тетяна Олефіренко, голова громадської організації «Кіровоградська об'єднана організація інвалідів, інвалідів війни і учасників АТО» Сергій Подорожний,  голова Новоукраїнської районної громадської організації інвалідів "ДОБРОБУТ та НАДІЯ" в Кіровоградській області Сергій Тараненко.

Заступник голови районної державної адміністрації Івань Олександр Вікторович привітав присутніх зі святом та вручив за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм,  активну громадську діяльність, участь у захисті прав та інтересів інвалідів та з нагоди  Міжнародного дня людей з інвалідністю подяку Кіровоградської обласної державної адміністрації голові Новоукраїнської районної громадської організації інвалідів "ДОБРОБУТ та НАДІЯ" в Кіровоградській області С.Тараненку та грамоту Новоукраїнської районної державної адміністрації заступнику Рівнянського сільського голови, голові Рівнянського осередку Новоукраїнської районної організації інвалідів "ДОБРОБУТ ТА НАДІЯ" Г.Лисогору.

Майстри мистецтв порадували присутніх чудовим букетом із розмаїття художніх номерів концертної програми.