Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Вітання Президента з нагоди Міжнародного дня волонтера

Шановні друзі!

Традиційно 5 грудня увага світової спільноти прикута до тих, хто за покликом серця і відчуттям справедливого милосердя в душі присвятив себе волонтерству.

Патріотизм, солідарність, взаємодопомога мільйонів українців під час Революції Гідності, російської агресії на Сході нашої держави дали поштовх формуванню всенародного волонтерського руху, який є свідченням єдності України і зрілості громадянського суспільства.

Щира вдячність кожному волонтеру, хто дарує людям найважливіше — надію, турботу та любов. Незламна віра у свій народ, активна життєва позиція, прагнення процвітання і миру на рідній землі допомагають нації вистояти, мобілізувати всі сили та резерви й дати гідну відсіч ворогу.

Переконаний, поки українська армія славитиметься бійцями, безстрашними і вольовими, а суспільство — громадянами, благородними та сміливими, до тих пір житиме наша Україна, вільна й незалежна.

Бажаю усім міцного здоров’я, миру та злагоди.

Петро ПОРОШЕНКО