Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

05 грудня голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Під час наради розглянуто питання про вжиття заходів щодо використання коштів субвенцій з державного бюджету, які передбачені на соціально-економічний розвиток Новоукраїнського району на 2017 рік; про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів; про питання діяльності Новоукраїнського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

Голова Новоукраїнської районної ради Савенко Валерій Анатолійович коротко поінформував про робочу поїздку до Республіки Польщі, де разом з делегацією від Кіровоградщини вивчали питання щодо реалізації реформи децентралізації.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Г.Юрчик проінформувала присутніх про особливості формування проекту районного бюджету на 2018 рік.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.