Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

06 грудня згідно з графіком перевірок, затверджених розпорядженнями голови райдержадміністрації від 16 грудня 2016 року № 473-р "Про організацію контролю за станом виконання виконавчими комітетами місцевих рад делегованих повноважень органів виконавчої влади" та від 16 грудня 2016 року № 472-р "Про проведення перевірок стану виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації, установах та виконавчих комітетах сільських рад" робочою групою за участю заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації О.Іваня, керівника апарату Новоукраїнської райдержадміністрації М.Марченка проведено перевірку стану виконавської дисципліни та стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Фурманівської сільської ради.

За результатами проведених перевірок членами робочої надано відповідні рекомендації та підготовлено інформації.