Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

06 грудня перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Під час засідання розглянуто питання про накладання карантинних обмежень по сказу тварин (кіт) на с. Помічна Новоукраїнського району.

Заступник голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоукраїнській районній державній адміністрації Коваленко Є.В. повідомив присутніх про те, що у звязку із загибеллю хворого кота на сказ (02.12.2017р.) у дворі громадянина Д., який проживає в с. Помічна, що встановлено клінічними ознаками та підтверджено лабораторними дослідженнями Кіровоградської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини від 05.12.2017 року, експертиза № 2557 виявлено збудник сказу.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі  надано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.