Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

06 грудня перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо відзначення 14 грудня 2017 року  Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлено  Указом Президента України N 945/2006.

У нараді також взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Микола Марченко, заступник Новоукраїнського міського голови Олександр Руденко та представники районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» .

Учасниками наради узгоджено районний план заходів щодо відзначення цієї пам’ятної дати у 2017 році. Також визначено, що урочисті заходи щодо  відзначення   Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС розпочнуться о 10.00 годині 14 грудня 2017 року в приміщенні залу засідань Новоукраїнської районної ради.