Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

06 грудня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко взяв участь в засіданні постійної комісії Новоукраїнської районної ради з питань  соціального захисту населення, забезпечення законності і правопорядку, прав, свобод і законних інтересів громадян.

Під час засідання громадські організації інвалідів та ветеранів району відзвітували про використання коштів районного бюджету, які виділено в 2017 році для надання їм фінансової підтримки.

У роботі комісії  також взяли участь голова  районної ради Валерій Савенко, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, Рівнянський сільський голова Віктор Неділько, Ганнівський сільський голова Віталій Колісник,  начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Олефіренко та керівники громадських організацій району.

Після детального аналізу  використаних в поточному році асигнувань  та бюджетних запитів на 2018 рік по кожній громадській організації. З метою уникнення дублювання функцій, раціонального використання бюджетних коштів та ефективної роботи в наступному році, керівникам організацій надано рекомендації щодо уточнення потреби їх видатків на 2018 рік.