Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

15 грудня відбулося засідання Громадської ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації. Участь у засіданні взяли члени Громадської ради, керівник апарату районної державної адміністрації М.Марченко, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.Попок, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Я.Дам’ян, завідувач сектору економіки відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Н.Мартинцова.

Під час засідання розглянуто питання:

про механізм нарахування субсидії;

про виконання програми економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району за 2017 рік та Програму економічного і соціального розвитку району на 2018 рік;

про продовження дії Програми енергоефективності Новоукраїнського району до 2018 року та нову редакцію Плану заходів на 2018 рік;

про забезпечення населення балонним газом;

про розгляд проекту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік;

про план роботи Громадської ради при районній державній адміністрації на 2018 рік.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.