Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

15 грудня 2017 року у районному методичному кабінеті відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації проведено тренінгові навчання з педагогами закладів загальної середньої освіти району з методики впровадження курсу «Вчимося жити разом». Навчання провели вчитель Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Комар Р.М. та вчитель Іванівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Чуйко Н.П.

Тренери презентували учасникам форми і методи роботи, що дадуть змогу педагогам сформувати у дітей уміння  взаємодіяти, співпрацювати, розуміти, приймати правильні рішення, а саме головне – протистояти негативному соціальному тиску, керувати емоціями, навчитися  жити у світі без насилля.

Також всі учасники отримали необхідні навчально-методичні матеріали для впровадження курсу «Вчимося жити разом» в своїх освітніх закладах.