Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

19 грудня у День Святого Миколая з подарунками, гарними побажаннями та солодощами до вихованців Рівнянської спеціальної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новоукраїнського району Кіровоградської області завітали перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко та голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко.

Також подарунки від Святого Миколая дітям передали начальник Новоукраїнського відділу поліції Ігор Матвійчук та керівник Новоукраїнської місцевої прокуратури Віталій Дьолог. Правоохоронці вручили дітям солодкі подарунки від місцевих виробників та спортивний інвентар.

Діти гостинно прийняли гостей та подякували їм за подарунки, а особливо за спортивний інвентар.

Вітаючи дітей зі святом, посадовці побажали їм душевного тепла та здійснення найзаповітніших мрій.

Самі ж вихованці закладу у свою чергу подарували гостям чудове театралізоване дійство, під час якого продемонстрували свої таланти.