Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

19 грудня, у День Святого Миколая, традиційно відкрито головну ялинку Новоукраїнщини, яка засяяла яскравими вогнями.

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко, голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко та Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний тепло привітали усіх зі святом, побажали здоров'я, злагоди,  достатку та найголовніше, миру в Україні.

Продовжили святкове дійство творчі колективи Новоукраїнського ЦДЮТ «ЗОРІТ» та закладів культури Новоукраїнки, які подарували гарний настрій, переливи веселого сміху дітворі. А чудова ігрова програма захопила від самих крихітних малят до підлітків. Казкова хатина Святого Миколая приваблювала не лише солодощами із торбини доброго дідуся, а й надією на здійснення давно омріяного, про що дітвора нашіптувала на вухо сивобородому Миколаю. Поряд із хатинкою розважали та пригощали солодощами малюків Дід Мороз та Снігуронька.