Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

19 грудня голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі першого заступника голови райдержадміністрації В.Куртичана та заступника голови райдержадміністрації О.Івань провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради Віктор Володимирович проінформував присутніх про те, що до Новоукраїнської районної державної адміністрації надійшло колективне звернення громадян, які проживають у м.Новоукраїнка по вул. Поповича стосовно відключення водопостачання, яке здійснюється від свердловини та башти, що знаходяться на території центральної районної лікарні.

З метою вирішення даного питання на раду було запрошено ініціативну групу жителів даної вулиці.

Під час зустрічі детально розглянуто дану проблему та можливі шляхи її вирішення.