Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

20 грудня заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Олександр Івань провів засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 10 питань, із них: 1 про доцільність позбавлення батьківських прав відносно неповнолітніх дітей; 1 про вирішення питання щодо позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини; 1 про надання дозволу на вчинення правочину щодо майна; 1 про надання дозволу на роз’єднання дітей з метою подальшого влаштування до сімейних форм виховання; 1 про звільнення опікуна від обов’язків опікуна, піклувальника над підопічними дітьми; 1 про погодження заяви про перерахування закладу різниці між розміром призначення державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю і розміром державної соціальної допомоги, яка виплачується на малолітнього, який тимчасово влаштований до державного закладу; 1 про припинення соціального супроводу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах; 1 про здійснення соціального супроводу сімей,  які опинились у складних життєвих обставинах; 1 про зняття з обліку сімей, які опинились у складних життєвих обставинах сім’ї; 1 про затвердження планів соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.