Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

21 грудня, з метою вирішення питання щодо відновлення водопостачання громадянам, які проживають у м.Новоукраїнка по вул. Поповича відбулася робоча зустріч першого заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації Куртичана Віктора Петровича з заступником директора департаменту - начальником управління економіки, фінансів та інвестицій департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації І.Табаловою та начальником відділу ліцензування у сфері житлово-комунального господарства та інвестицій департаменту житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації О.Чернявською.

До Новоукраїнської районної державної адміністрації надійшло колективне звернення громадян, які проживають по вул. Поповича стосовно відключення водопостачання, яке здійснюється від свердловини та башти, що знаходяться на території центральної районної лікарні.

Під час зустрічі детально розглянуто дану проблему та можливі шляхи її вирішення.

Фахівці департаменту житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації надали представникам Новоукраїнської центральної районної лікарні необхідні роз’яснення та пакет документів для отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання.

Станом на 21.12.2017 року водопостачання відновлено і здійснюється в повному об'ємі.