Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

22 грудня чудові вітання з нагоди 90-річчя приймав в день свого народження учасник бойових дій Корнілов Микола Іванович.

Ветерана війни і праці з нагоди його ювілею привітали начальник управління соціального захисту населення Новоукраїнської райдержадміністрації Тетяна Олефіренко, секретар виконавчого комітету  Новоукраїнської міської ради Лариса Богданова та голова Новоукраїнського міського осередку Всеукраїнської громадської організації "Захист дітей війни" Галина Пиндик.

Крім щирих побажань та вітань ювіляр отримав грамоту Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнської районної ради, грамоту Новоукраїнської міської ради та матеріальну допомогу, які йому вручили гості.

Дякуючи за привітання учасник акції «Зірка памяті» Корнілов Микола Іванович, висловив слова вдячності за турботу про ветеранів та увагу до проблем тих, хто пройшовши важкими фронтовими дорогами, а потім активно брав участь у відбудові зруйнованої фашизмом країни.